Numer referencyjny
109634/2019

Lektor języka angielskiego dla dzieci Early Stage Grochów II

Oferta ważna do
2019-09-29
Wysokość wynagrodzenia
80-95 zł/h
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa, Grochów
Preferowane kierunki
Filologia Angielska

Kontakt

Opiekun
Ilona Orzyłowska
Adres e-mail
ilona.orzylowska@earlystage.pl
Telefon
606 266 926

Plik załącznika

Pracodawca

Early Stage
Nazywamy się Early Stage i od 25 lat z sukcesem prowadzimy szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Zaczęliśmy od jednego oddziału w Warszawie, a obecnie uczymy w ponad 400 placówkach w całej Polsce. Lubimy podróżować i zarażać dzieci miłością do angielskiego. Zresztą, pewnie już o nas słyszałeś. Teraz my chętnie poznamy Ciebie. Opowiedz nam o swoim potencjale, a my podpowiemy, jak go mądrze wykorzystać.

Early Stage Grochów II poszukuje lektorów języka angielskiego na rok szkolny 2019/2020.

Zajęcia odbywają się na Grochowie w okolicach szkół publicznych, ul. Kamionkowska, Szaserów, Boremlowska, Białowieska, Osiecka, Zbaraska. Bardzo dobry dojazd z centrum.

YOU MATTER.

Na które pytanie odpowiesz: „TAK”?

  • Czy jesteś lektorem języka angielskiego, który szuka zmiany – chcesz wspiąć się na kolejny szczyt, pójść inną drogą niż dotychczas
  • Uczysz języka angielskiego w szkole państwowej i myślisz o sprawdzeniu się po drugiej stronie lustra, w szkole prywatnej?
  • A może jeszcze studiujesz i chcesz poczuć, że masz wpływ i dasz radę rozszerzać horyzonty uczniów, odkrywając przed nimi galaktyki języka angielskiego?

Masz inną historię o sobie do opowiedzenia, oczywiście po angielsku? :)

Szukamy osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu.

Zapewniamy:

• dobre stawki: 80-95 zł/60 min.;

• różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę);

• wyjątkowe, autorskie materiały;

• dostęp do platformy on-line i aplikacji muzycznej, dzięki której przygotowanie do lekcji jest jeszcze łatwiejsze;

• unikalne szkolenia i możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji;

• pracę w atmosferze wzajemnego uczenia się – metodyk chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem, niezależnie od tego czy przed pracą u nas miałeś doświadczenia pedagogiczne;

• możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły, jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;

• oferty pracy podczas ferii i w wakacje (w wybranych filiach)

Aplikuj już dziś: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6c875db9a9bf42c8bdfd6fab6a06f27e

Wymagania

  • język angielski na poziomie C1-zaawansowany

Zadania

  • Czy jesteś lektorem języka angielskiego, który szuka zmiany – chcesz wspiąć się na kolejny szczyt, pójść inną drogą niż dotychczas?