Numer referencyjny
109611/2019

Specjalista ds. Prawa Pracy

Oferta ważna do
2019-09-20
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Seris Konsalnet Security Sp zoo
Specjalista ds. Prawa Pracy Wymagania: - znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów prawniczych - umiejętność stosowania przepisów prawa - chęć do nauki - umiejętność pracy pod presją czasu - terminowość i rzetelność Zakres obowiązków: - przygotowywanie pism do urzędowych, sprawozdań, procedur, regulaminów, - koordynacja obiegu dokumentów, - bieżąca kontrola zmieniających się przepisów - inne zadania zlecone przez Dyr. HR Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Europejskim, - wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu. Proszę wysyłać swoje CV na adres : rekrutacja@konsalnet.pl

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. zatrudni osobę na stanowisko Specjalisty ds. Prawa Pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Europejskim,

- wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.

Proszę wysyłać swoje CV na adres : rekrutacja@konsalnet.pl

Wymagania

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów prawniczych
  • umiejętność stosowania przepisów prawa
  • chęć do nauki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • terminowość i rzetelność

Zadania

  • przygotowywanie pism do urzędowych , sprawozdań, procedur, regulaminów
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • bieżąca kontrola zmieniających się przepisów
  • inne zadania zlecone przez Dyr. HR