Numer referencyjny

wsf@pulaski.pl

Pracodawca

Fundacja im. Kazimierz Pułaskiego
Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego jest niezależnym think tankiem specjalizującym się w polityce zagranicznej i bezpieczeństwie międzynarodowym. Głównym obszarem aktywności Fundacji Pułaskiego jest dostarczanie analiz opisujących i wyjaśniających wydarzenia międzynarodowe, identyfikujących trendy w środowisku międzynarodowym oraz zawierających implementowalne rekomendacje i rozwiązania dla decydentów rządowych i sektora prywatnego.

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego oraz Zespół Organizacyjny Warsaw Security Forum poszukują zainteresowanych sprawami międzynarodowymi młodych ludzi chcących wziąć udział w organizacji tegorocznej (już VI!) edycji Warsaw Security Forum, która odbędzie się 2-3 października br. w Warszawie!

Warsaw Security Forum jest platformą dla wysokich przedstawicieli państwowych, doradców i ekspertów umożliwiającą wymianę doświadczeń i rozwój debaty na temat bieżących problemów w sferze bezpieczeństwa. Celem wydarzenia jest wypracowanie kolektywnej odpowiedzi na wyzwania i zagrożenia państw NATO i UE oraz pogłębianie współpracy w sferze obronności. Każdego roku na konferencji pojawia się wiele znanych osobistości świata polityki, wojskowych oraz ekspertów z całego świata. W tym roku forum jest współorganizowane z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, a naszym partnerem strategicznym jest Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

Ile czasu?

8 godzin dziennie, 1-3 październik 2019 (przed konferencją będą prowadzone kilkugodzinne szkolenia dla wolontariuszy)

Oferujemy

Ubezpieczenie NNW oraz umowę wolontariacką. Certyfikat; szkolenie z protokołu dyplomatycznego; możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji, w której uczestniczą wyłącznie uprzednio zaproszone osoby (przedstawiciele administracji publicznej, dyplomaci, eksperci).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://warsawsecurityforum.org/wsf-volunteer-registration/

Nie zwlekaj! Zgłoś się na wolontariat już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia

• Umiejętność języka Angielskiego min. B2
  • Wiek min. 18 lat
  • Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa oraz stosunkami międzynarodowymi