Numer referencyjny
SZ/W_2019

Pracownik sekretariatu szkoleń GBI Partners

Oferta ważna do
2019-09-12
Wysokość wynagrodzenia
150-300 pln netto
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa

Pracodawca

GBI Partners Sp. z o.o.
Firma GBI Partners zajmuje się organizacją profesjonalnych konferencji i szkoleń dla kadry zarządzającej z dużych i średnich firm. Nasi eksperci to praktycy, którzy potrafią w interesujący sposób dzielić się wyjątkową wiedzą oraz prezentować stosowane w swoich firmach rozwiązania. Autorskie projekty realizowane przez GBI Partners to: konferencje, seminaria i warsztaty otwarte, szkolenia wewnętrzne. Działamy w sektorach m.in: zarządzanie personelem, BHP, przemysł farmaceutyczny, produkcja i utrzymanie ruchu, zarządzanie energią i mediami, szkolenia miękkie - rozwój kompetencji menedżerskich

Aktualnie poszukujemy pracowników do obsługi sekretariatu szkoleń i konferencji organizowanych w Warszawie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy

ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:

  • asystowanie  prelegentom
  • przygotowanie stanowiska sekretariatu oraz sal
  • rejestracja uczestników i prelegentów wydarzenia
  • współpraca z pracownikami hotelu oraz innymi dostawcami
  • obsługa sprzętu multimedialnego (laptop, projektor multimedialny, pilot do zmiany slajdów)
  • nadzór nad powierzonymi materiałami / sprzętem
  • dbanie o estetykę przestrzeni konferencyjnej
  • organizacja obiegu certyfikatów i ankiet oceniających konferencji

Wymagania

  • udział w szkoleniu przeprowadzonym przez GBI Partners
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • asystowanie prelegentom szkoleń
  • opieka nad uczestnikami wydarzenia