Numer referencyjny
109597/2019

Moja nowa oferta pracy

Oferta ważna do
2019-09-11
Wysokość wynagrodzenia
5500
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Business English

Pracodawca

7bulls.com
Jesteśmy prywatną polską spółką tworzącą oprogramowanie w najnowszych technologiach. Rozwijamy się dynamicznie od ponad 15 lat. Dostarczamy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych i tworzymy kompleksowe rozwiązania IT. Pracujemy dla klientów z Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Europy Zachodniej oraz z Polski. Dostarczamy nowe, zaawansowane technologie dla największych firm, m.in. z branży finansowej, wydawniczej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, a także dla mediów i sieci sprzedaży. Nasz zespół składa się z około 150 osób (programistów, analityków, testerów), pracujących w biurach w Warszawie i w Toruniu. Założona przez nas w 2009 roku spółka DCC Labs, specjalizująca się w rozwiązaniach telewizji cyfrowej, w 2016 roku została kupiona przez firmę SeaChange International, światowego lidera na rynku Digital TV.

Szukamy osób sprawnie posługujących się językiem niemieckim i angielskim. Osoby te będą wspierać naszych kontrahentów w trakcie procesu integracji z systemem do realizacji zamówień dla ogólnoświatowej sieci hoteli.

Twoja praca będzie polegać na:

- telefonicznym i mejlowym kontakcie z niemieckojęzycznymi kontrahentami;

- przedstawieniu możliwości i pomocy w wybraniu formy integracji z systemem zamówień; pomocy w trakcie integracji technicznej (współpraca z programistami);

- przeszkoleniu kontrahenta w samodzielnym zarządzaniu produktami w systemie.

Twoja praca NIE będzie polegać na inicjowaniu kontaktów handlowych.

Wymagania

  • język niemiecki
  • język angielski

Zadania

  • Oferujemy elastyczny czas pracy w zgranym zespole.