Numer referencyjny
109592/2019

Junior IT Support Specialist

Oferta ważna do
2019-09-11
Branża
IT - administracja/bezpieczeństwo
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Pyszne.pl | sto2 Sp z o.o.
O nas: Serwis Pyszne.pl należy do holenderskiej grupy Takeaway.com, lidera na rynku food delivery w Europie kontynentalnej. Czołowa pozycja motywuje nas do dalszej pracy by usługi przez Pyszne.pl odpowiadały światowym trendom oraz spełniały oczekiwania naszych Klientów. Takeaway.com oferuje serwis online, na którym spotykają się podaż i popyt na dostawę jedzenia, dzisiaj przetwarzamy miliony zamówień miesięcznie. Działamy w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu, Portugalii, Bułgarii, Rumunii i Wietnamie.

Dołącz do zespołu Pyszne.pl/Takeaway.com jako Junior IT Support Specialist. Rozwijaj swoje kompetencje z sektora hardware oraz usług sieciowych. Wspieraj naszych obecnych oraz nowych kolegów począwszy od przygotowania sprzętu do monitorowania działania systemów, z których korzystamy! Jeśli chcesz być częścią dynamicznego i międzynarodowego zespołu oraz chcesz się uczyć i rozwijać, aby przygotować się do kolejnego kroku w swojej karierze, to nasze stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

  • Podstawowa znajomość Microsoft Windows Server
  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych
  • Dobra znajomość: Client Systems, Microsoft Windows 10, Apple macOS
  • Doświadczenie w utrzymaniu oraz obsłudze urządzeń sieciowych (Router, WiFi Access Points)
  • Znajomość platform Cloud (Google GSuite and MS Office 365)
  • Umiejętność jasnego i klarownego przedstawiania informacji technicznych
  • Znajomość języka angielskiego – B2

Zadania

  • User Management (Active Directory takie jak Cloud Systems)
  • Konfiguracja oraz zarządzanie siecią (Switches, Wifi Access Points)
  • Tworzenie stanowisk pracy dla nowych pracowników
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów opartych na Microsoft Windows
  • Mobile Device Management (iOS / Android)
  • Administracja Windows servers
  • Administracja środowisk VMWare VSphere (oraz tworzenie backup’ów)
  • Zapewnianie wsparcia technicznego po stronie hardware oraz Software.