Numer referencyjny
109564/2019

Młodszy koordynator ds. reklamacji ze znajomością języka angielskiego i francuskiego

Oferta ważna do
2019-08-28
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Monika Wiśniewska
Adres e-mail
mwisniewska@devire.pl
Telefon
+48 22 312 4098

Pracodawca

Devire Sp. z o. o.
Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze , Ostrawie i Hradec Kralove.

Dla naszego Klienta- globalnego lidera w branży sprzętu medycznego, poszukujemy osoby, która rozpocznie pracę na stanowisku Młodszego koordynatora ds. reklamacji.

Wymagania

  • U Kandydatów zwracamy uwagę na:
  • Wykształcenie wyższe
  • Płynną znajomość języka angielskiego.
  • Dobrą znajomość języka francuskiego
  • Skrupulatność oraz pozytywne nastawienie.

Zadania

  • Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za:
  • Koordynację procesu reklamacyjnego.
  • Analizę i wprowadzanie zgłoszeń do systemu.
  • Monitorowanie procesu zwrotu produktu.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu.
  • Udzielanie informacji zwrotnej Klientom.
  • Realizację zadań na poziomie regionalnym wspierając oddziały m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemczech, Finlandii, Szwecji, Danii oraz Islandii.