Numer referencyjny
07/2019

Account Executive

Oferta ważna do
2019-08-22
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Akademia Trenerów Biznesu

Kontakt

Opiekun
Łukasz Kowalczyk
Adres e-mail
praca@digitalexpert.pl
Telefon
570 10 10 65

Pracodawca

Mobile Ad Network Sp. z o.o.
Mobile Ad Network - jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale online jak i offline.

W związku z naszym rozwojem powiększamy nasz zespół, dlatego zachęcamy Cię, abyś podjął wyzwanie i dołączył do nas jako: Account Executive

Oferujemy:

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

• Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności i doświadczenia

• Koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w młodym zespole

Zapraszamy do wysłania CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

  • • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży kampanii reklamowych w internecie
  • • łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania trwałych i profesjonalnych relacji z klientem
  • • potrafisz negocjować najkorzystniejsze warunki współpracy
  • • wysoka kultura osobista
  • • świadomość biznesowa i sprzedażowa
  • • dobra znajomość MS Office
  • • nastawienie na realizację celów
  • • samodzielność

Zadania

  • • obsługa obecnych klientów
  • • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • • realizacja celów sprzedażowych
  • • obsługa zapytań ofertowych
  • • kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami
  • • sporządzanie ofert oraz analiza potrzeb biznesowych klientów
  • • nadzór nad prawidłową realizacją usług dla klientów
  • • udział w spotkaniach ofertowych
  • • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • • monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań