Numer referencyjny
TA-201907171307

Sprzedaż w branży medialnej

Oferta ważna do
2019-08-17
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Jesteśmy firmą z branży medialnej w Warszawie. Naszym głównym projektem są reklamy ekranowe. Nasza siedziba: Meritu Media & Information AG (Niemcy). Naszym celem jest stworzenie miejskiej grupy reklamowej i zapewnienie usług o wysokiej jakości i stopniu wygody dla elity konsumenckiej.

Uruchamiamy projekt dla studentów !

Opis Twoich zadań znajdziesz poniżej, a jeśli jesteś zainteresowany tego typu współpracą i wszystko wydaje się atrakcyjne, skontaktuj się z nami, aby wysłać ci umowę o współpracy: email: info@gutenburg.pl; Tel. 0048 222 990 864

Wymagania

  • Jeśli jesteś zainteresowany/a możliwością ćwiczenia umiejętności negocjacji, sprzedaży i nawiązywania relacji biznesowych - zapraszamy!

Zadania

  • Instalacja naszych elektronicznych wyświetlaczy w warszawskich biurowcach, lokalach usługowych, supermarketach itp. Celem jest podpisanie umowy na zamieszczenie wyświetlacza (lub kilku) w budynku. Co dokładnie trzeba zrobić? W swoim wolnym czasie musisz kontaktować się z zarządcami nieruchomości i osobami decyzyjnymi wyżej wymienionych nieruchomości. Istnieją dwa sposoby, aby spełnić wymogi umowy: 1. Dla każdej lokalizacji, w której umieścimy ekran, czynsz za wynajem ma wynosić mniej niż 1000 PLN. 2. Zarządca pozwala nam korzystać z lokalizacji za darmo, a my w zamian umieszczamy jego reklamę na naszych monitorach. Po udanych negocjacjach podpisujemy umowę na wynajem miejsca i powieszenie wyświetlacza w budynku. Wtedy następuje pomyślne sfinalizowanie instalacji jednego monitora. Fizyczna instalacja wyświetlacza zostanie wykonana przez naszych techników. Za każde udane podpisanie umowy najmu lokalizacji wyświetlania otrzymasz premię netto w wysokości 400 PLN.