Numer referencyjny
MK 07/19

Junior Talent Sourcing Specialist in IT

Oferta ważna do
2019-08-25
Wysokość wynagrodzenia
2500-3500
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Coaching

Pracodawca

MARGO
Historia Margo rozpoczęła się w Paryżu w 2005, kiedy dwaj znajomi ze studiów – Olivier i Xavier – spotkali się po latach i dzieląc się swoimi doświadczeniami wspólnie wpadli na pomysł stworzenia firmy konsultingowej, która na równi będzie stawiać zadowolenie Klientów i Konsultantów. Partnerskie relacje i pozytywna energia – to nasza siła napędowa do dziś. W Polsce realizujemy projekty IT w sektorze finansowym, szczególną uwagę kierując na innowacyjne rozwiązania. Zatrudniamy Programistów, DevOpsów, Testerów, Analityków i Kierowników Projektów. Szukasz miejsca dla siebie? Dołącz do nas!

Czy będąc dzieckiem z radością układałeś/aś puzzle lub budowle z klocków znanej duńskiej marki (lub robisz to nadal :) ? Czy w trakcie studiów znajdowałeś/aś przyjemność w analizowaniu różnych zagadnień i szukaniu powiązań między nimi? Czy masz naturalną ciekawość drugiego człowieka? A może do tego masz głowę pełną pomysłów i lubisz wykraczać poza schemat?

Wygląda na to, że masz predyspozycje do pracy na stanowisku

Czego możesz od nas oczekiwać:

- zatrudnienia na cały etat, elastycznego czasu pracy, systemu premiowego, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do karty MultiSport i szkoleń zewnętrznych
- zaangażowania w Twój rozwój i indywidualnego podejścia
- wsparcia merytorycznego i nie tylko - w MARGO wszyscy sobie kibicujemy
- relacji opartej na zaufaniu
- przyjaznej atmosfery - dajemy sobie prawo do popełniania błędów
- grunt to umieć wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość i nadal zmierzać do wspólnego celu - nietuzinkowych integracji z naszymi Konsultantami (dzięki Margo mogliśmy już spróbować gry w curling, bubble football, strzelania z łuku tradycyjnego, gier VR i wielu innych)
- uśmiechu "szefowej", która czeka na Twoją aplikację :)

Kilka słów o nas:

Wchodzimy w skład francuskiej grupy konsultingowej świadczącej usługi IT od 2005 roku. W Polsce istniejemy od 5 lat i realizujemy projekty IT przede wszystkim w sektorze finansowym, szczególną uwagę kierując na innowacyjne rozwiązania. Zatrudniamy Programistów, DevOpsów, Testerów, Analityków Biznesowych i Kierowników Projektów.

Bliska jest nam kultura startupowa. Jesteśmy otwarci na inicjatywy ze strony pracowników. W ludziach widzimy ogromny potencjał, dlatego powierzamy im dużą odpowiedzialność, dając w zamian sporą swobodę działania i inwestując w ich rozwój.

Obejrzyj film z naszych 5 urodzin i zobacz, co cenimy w MARGO najbardziej

Szukasz miejsca, w którym się rozwiniesz?

Dołącz do nas! Wyślij CV w języku angielskim

Wymagania

  • Nasza oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, jeżeli:
  • - chcesz się poważnie zaangażować w pracę zawodową - jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę
  • - jesteś otwarty/a na zdobywanie wiedzy i umiejętności
  • - nie boisz się mrówczej pracy - sami jesteśmy pracowici i cenimy tę cechę u innych
  • - cenisz sobie konkret - w świecie IT ma to szczególne znaczenie
  • - trudne zadania Cię motywują, a nie zniechęcają do działania
  • - potrafisz wziąć odpowiedzialność za całość powierzonego Ci zadania
  • - znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • - jesteś studentem / absolwentem uczelni wyższej

Zadania

  • Twój obszar odpowiedzialności:
  • - poszukiwanie Kandydatów za pomocą różnych kanałów i metod – Kandydaci IT otrzymują kilka ofert pracy dziennie – tu przyda się Twoja kreatywność, aby wyróżnić się na tle innych
  • - nawiązywanie relacji z Kandydatami – często będziesz pierwszą osobą, z którą Kandydat będzie miał kontakt – na tym etapie kluczowe jest poznanie oczekiwań Kandydata
  • - rekomendowanie Kandydatów do odpowiednich ról IT – prawda, że brzmi, jak znajdowanie brakującego elementu układanki? :)
  • Współpracując z doświadczonymi Specjalistami w obszarze rekrutacji w ciągu najbliższych 12 miesięcy zdobędziesz / rozwiniesz swoje umiejętności m.in. w zakresie:
  • - zaawansowanego wyszukiwania informacji na LinkedIn oraz w innych źródłach (m.in. wykorzystując Boolean search)
  • - redagowania merytorycznych wiadomości przyciągających uwagę
  • - korzystania z systemu ATS (Applicant Tracking System)
  • - prowadzenia rozmów ze Specjalistami IT, bo wbrew pozorom kafka, python i elephant to nie tylko osobniki z królestwa zwierząt, a za skrótem AWS nie stoi Pan Marian :)
  • - działań employer brandingowych, w których będziesz chciał/a uczestniczyć (może to być np. opieka nad profilami w social media, organizacja meet up’ów, itp.)
  • Po okresie roku będziesz miał/a do wyboru 2 ścieżki – kontynuowanie rozwoju w obszarze Talent Sourcing i udział w tworzeniu Zespołu sourcingowego lub prowadzenie projektów rekrutacyjnych E2E oraz dbanie o rozwój naszych Konsultantów.