Numer referencyjny
109477/2019

Praktykant - asystent prawnika

Oferta ważna do
2019-07-15
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Prawo

Plik załącznika

Pracodawca

Komornik Sądowy Dawid Paleczny
Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Dawid Paleczny, Kancelaria nr XV

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie Dawid Paleczny prowadzi rekrutację na stanowisko:

Oferujemy możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia w kancelarii znajdującej się w dogodnej lokalizacji nieopodal centrum Warszawy. Celem praktyk jest wyłonienie pracowników, którzy mogliby powiększyć zespół Kancelarii w ramach stałej współpracy, po zakończeniu praktyk.

Od kandydatów wymagamy:

- rzetelnego podejścia do pracy,

- samodzielności oraz inicjatywy,

- skrupulatności,

- umiejętności pracy pod presją czasu,

- kreatywnego podejścia do problemów,

- komunikatywności,

- zaangażowania,

- wysokiej kultury osobistej,

- mile widziani studenci prawa lub administracji,

Kandydatom oferujemy:

- płatne praktyki,

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa znanej wąskiej grupie specjalistów,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu praktyk.

CV + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praga@komornik.in

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Wymagania

  • - rzetelnego podejścia do pracy
  • - samodzielności oraz inicjatywy
  • - skrupulatności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • kreatywnego podejścia do problemów
  • komunikatywności
  • zaangażowania
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziani studenci prawa lub administracji

Zadania

  • Celem praktyk jest wyłonienie pracowników, którzy mogliby powiększyć zespół Kancelarii w ramach stałej współpracy, po zakończeniu praktyk