Numer referencyjny
109452/2019

Media Trainee

Oferta ważna do
2019-06-26
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Value Media
Value Media jest częścią Group One - największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce mającej na koncie Dom Mediowy 2017 i Niezależny Dom Mediowy 2016 wg MiMP oraz takie nagrody jak Grand Prix Effie 2014, Grand Prix Innovation Awards 2015. Powstaliśmy po to, aby zmieniać istniejące zasady w szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Naszą misją jest przekraczanie oczekiwań naszych Klientów. Nie definiujemy siebie jako dom mediowy, agencja interaktywna czy strategiczna. Myślimy o komunikacji jako jednym procesie, dlatego łączymy w sobie wszystkie kompetencje niezbędne do budowania marek. Mimo, że zatrudniamy już ponad 200 osób, daleko nam do korporacji. Cenimy sobie naszą elastyczność i dużą swobodę działania. Stawiamy na ludzi, bo to oni definiują Value Media. Szukamy talentów, które są dowodem na to, że powiedzenie "nie ma ludzi niezastąpionych" jest nieprawdziwe. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na: WWW: http://valuemedia.pl/ Facebooku: https://www.facebook.com/ValueMedia Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/

Oferujemy Ci: Oferujemy możliwość współpracy i nauki dla osób wkraczających na drogę zawodową. Nasza oferta to idealna okazja, aby poznać organizację, uczestniczyć w codziennej pracy firmy i dowiedzieć się jak działa branża mediowa. Dajemy ci realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji, budowania swojego doświadczenia i nauki od ekspertów w swoim fachu. Chcemy, abyś czuł/a się u nas dobrze - nasze biuro mieści się w ekologicznym budynku w zielonej, dobrze skomunikowanej części Warszawy. Dodatkowo co tydzień dostaniesz od nas 2 godziny extra, które możesz przeznaczyć dla swoich bliskich lub rozwój własnych pasji - (od poniedziałku do czwartku pracujemy w godz. 9-17 a w piątki do godz 15:00), ale to nie koniec :). Dołączając do nas czeka na Ciebie pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta multisport, joga na naszym zielonym patio i wiele, wiele więcej... Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@valuemedia.pl Nie zapomnij umieścić w zgłoszeniu poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Value Media Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa KRS: 0000240131 NIP: 526-287-99-29, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska Media Trainee oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)."

Wymagania

  • Czego oczekujemy od Ciebie? zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który poznasz dzięki nam od podszewki) analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint) chęci rozwoju, zaangażowania oraz otwartości energii do działania i inicjatywy w proponowaniu rozwiązań komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1) gotowości do podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin

Zadania

  • Jakie wyzwania stoją przed Tobą? Jako Media Trainee będziesz wspierać zespół w planowaniu i zakupie mediów online (media internetowe, social media) i offline (TV, radio, prasa drukowana, działania OOH). Krótko mówiąc, analizować, w jakich mediach i w którym dokładnie miejscu wyemitować daną reklamę, aby przyniosła jak największe korzyści dla klienta czy to w postaci zwiększania sprzedaży, pozyskania nowych klientów czy zwiększenia rozpoznawalności marki wśród konsumentów. Następnie kupowaniu miejsce w tych mediach i analizowaniu trwających kampanii tak, aby w odpowiednim momencie móc ją zoptymalizować, czyli np. zintensyfikować działania, które widzimy, że przynoszą spodziewane efekty.