Numer referencyjny
109415/2019

Staż w dziale administracji

Oferta ważna do
2019-07-04
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Jeśli:

- Jesteś Absolwentką / Absolwentem lub studiujesz na ostatnim roku

- Jesteś osobą dokładną, terminową, komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania

- Cechuję Cię skrupulatność i zorganizowanie

- Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

- A do tego, jesteś gotowy rozpocząć kilkumiesięczny staż, w międzynarodowej firmie z branży handlu hurtowego

Ten staż jest właśnie dla Ciebie!

Główne zadania:

- Dokonywanie rezerwacji sal konferencyjnych, hoteli, lotów, wynajem samochodów

- Sporządzanie raportów

- Wsparcie w organizacji konferencji i spotkań

- Obsługa telekonferencji oraz gości zewnętrznych w czasie spotkań

- Pomoc w rozliczaniu wydatków - Drobne tłumaczenia

- Bieżące wsparcie Asystentek Zarządu oraz działu Administracji

Oferujemy:

- Współpracę na podstawie umowy zlecenia

- Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie godzinowym

- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji oraz dynamicznym środowisku globalnej firmy

- Dużą samodzielność w działaniu

- Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • student/absolwent

Zadania

  • praca administracyjno-biurowa