Numer referencyjny
1

Stażysta / Stażystka w Dziale HR

Oferta ważna do
2019-07-03
Wysokość wynagrodzenia
2000 - 2200 brutto
Branża
Produkcja/Przemysł
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Psychologia Społeczna

Kontakt

Opiekun
Marzena Patrycy
Adres e-mail
rekrutacja@semisul.eu
Telefon
784570587

Plik załącznika

Pracodawca

Semisul Poland
Semisul Poland - jesteśmy Agencją Pracy, która od 1996 roku nieustannie rozwija swoją działalność na rynku międzynarodowym, a w Polsce od ponad 13 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Nasi pracownicy realizują zadania na różnych projektach przemysłowych na terenie całej Europy. Profil naszej działalności sprawia, że podstawą sukcesu jest efektywna rekrutacja personelu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko: STAŻYSTKA / STAŻYSTA DZIAŁU HR Jeśli: jesteś Absolwentką / Absolwentem lub studiujesz na ostatnim roku chcesz się rozwijać w obszarze HR lubisz bazy danych naturalnie komunikujesz się w języku angielskim praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność zapraszamy na staż do naszego Działu HR:) Twoje główne zadania: prowadzenie bazy danych i preselekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami wsparcie realizacji procesów rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, Proponujemy: na początek - pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy – z możliwością dalszych perspektyw współpracy atrakcyjne wynagrodzenie zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji w dynamicznym środowisku przyjazną i efektywną atmosferę pracy

Semisul Poland - nieustannie rozwijamy się na rynku międzynarodowym od roku 1996, w Polsce od 2006 r.

Jesteśmy Agencją Pracy i specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Nasz sukces opiera się na efektywnym procesie rekrutacji.

Do naszego zespołu w Warszawie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy Stażysty / Stażystki Działu HR

Proponujemy: na początek - pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy – z możliwością dalszych perspektyw współpracy atrakcyjne wynagrodzenie zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji w dynamicznym środowisku przyjazną i efektywną atmosferę pracy

Wymagania

  • komunikatywny angielski; student / studentka ostatniego roku lyb absolwent / absolwentka SWPS -zakres stydiów związany z HR

Zadania

  • prowadzenie bazy danych i preselekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami wsparcie realizacji procesów rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń,