Numer referencyjny
109374/2019

Staż w Dziale Prawnym

Oferta ważna do
2019-06-27
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Danfoss Poland Sp. z o.o.
Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości. Energooszczędne technologie umożliwiają inteligentnym społecznościom i przemysłowi tworzenie zdrowszego i bardziej komfortowego klimatu w naszych budynkach i domach oraz dostarczanie większej ilości żywności przy mniejszej ilości odpadów.

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu. Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Prawnym w Grodzisku Mazowieckim, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Oferujemy:

• Płatny staż na podstawie umowy zlecenie na okres 3 miesięcy,

• Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

• Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego,

• Zdobycie praktycznej wiedzy z bardzo wielu dziedzin prawa (cywilne, gospodarcze, UOKiK, UZNK, UODO) i inne,

• Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu,

• Dofinansowanie do obiadów.

Wymagania

  • Student lub absolwent Wydziału Prawa,
  • Chęć specjalizacji w prawie cywilnym lub gospodarczym,
  • Obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Word i Outlook),
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość baz przepisów prawnych, np. Legalis.

Zadania

  • Przeglądanie i opiniowanie umów,
  • Przygotowywanie pełnomocnictw oraz pism,
  • Przygotowywanie projektów procedur i innych dokumentów,
  • Asystowanie Radcy Prawnemu we wszystkich czynnościach prowadzonych dla siedmiu spółek grupy Danfoss.