Numer referencyjny
ŁS/ 05/2019

#Łap Staż w Domodi

Oferta ważna do
2019-06-23
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Justyna Burdach
Adres e-mail
justyna.burdach@domodi.pl
Telefon
570 448 270

Pracodawca

Domodi
GRUPĘ DOMODI tworzą trzy serwisy: allani.pl, domodi.pl i homebook.pl, które są agregatorami ofert sklepów internetowych. Nasze serwisy odwiedza ponad 15 mln użytkowników miesięcznie. Znajdujemy się w Top 5 e-commerców w Polsce na urządzeniach mobilnych. Tworzymy jedną z największych społeczności wśród polskich marek, jesteśmy wielokrotnym liderem branżowych raportów Sotrendera.

Work Hard Play Hard

  • oferujemy płatny staż z możliwością stałego zatrudniania
  • spełniamy marzenia pracowników;
  • mamy biuro w centrum miasta z dogodnym dojazdem;
  • rozpoczynamy pracę w elastycznych godzinach;
  • mamy świeże owoce, napoje i przekąski;
  • chodzimy w góry i na planszówki;
  • organizujemy turnieje w chillout roomie;
  • jemy razem śniadania;
  • mamy opiekę medyczną, Multisport i wiele innych benefitów;
  • do dyspozycji mamy taras z przepięknym widokiem na Wrocław.

Wymagania

  • Jeśli... • posiadasz status studenta lub absolwenta (do 6 miesięcy), • masz nieskończone pokłady motywacji do nauki i rozwoju, • dysponujesz czasem w okresie wakacyjnym: lipiec, sierpień, wrzesień minimum 4 dni w tygodniu • chcesz poznać świat e-commerce oraz zdobyć cenne i praktyczne doświadczenie ....dołącz do nas! Reszty Cię nauczymy 😊

Zadania

  • Gdzie chcesz złapać doświadczenie? Mówią o Tobie "Pół człowiek pół Excel"? Arkusze kalkulacyjne nie mają przed Tobą tajemnic? Chcesz przekonać się jak wygląda praca na dużych zbiorach danych #łapstaż w Dziale Analiz Wiesz jaka jest różnica między sztybletami a espadrylami, masz rozeznanie w kategoriach i elementach ubioru, a dodatkowo jesteś osobą skoncentrowaną na szczegółach? #łapstaż w Dziale Jakości!