Numer referencyjny
109352/2019

Asystent/ka ds. Rozliczeń załóg lotniczych

Oferta ważna do
2019-06-23
Branża
Logistyka i transport
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa

Pracodawca

SprintAir
Jesteśmy Polską firmą lotniczą z wieloletnim doświadczeniem w przewozach towarowych, pasażerskich, a także operacjach czarterowych. Pod naszą opieką szkolą się nowi piloci samolotów Saab 340, a także ATR-72. Posiadamy największą na świecie flotę samolotów turbośmigłowych Saab 340 w wersji towarowej, dzięki czemu od wielu lat pozostajemy jednym z liderów w polskim segmencie AIR CARGO. Naszą flotę towarową uzupełniają samoloty ATR-72 o ładowności ponad 8 ton. Posiadamy również samoloty w wersji pasażerskiej, które wykorzystywane są do realizacji rozkładowych operacji pasażerskich oraz czarterów. Od wielu lat współpracujemy z wieloma uczelniami i szkołami z całej Polski. Organizujemy staże, praktyki, a także pracę dla młodych i zdolnych studentów.

Oferujemy:

  • pracę w Polskiej firmie lotniczej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania np. do toku studiów,
  • możliwość objęcia pakietem medycznym Medicover,

Wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia,
  • kandydat powinien być osobą dokładną i w sposób odpowiedzialny podchodzić do swoich obowiązków,
  • praca wymaga odpowiedniego rozplanowania i zorganizowania swoich obowiązków w czasie,
  • mile widziane osoby, które miały styczność z rozliczeniami i fakturami,

Zadania

  • comiesięczne wystawianie faktur dla załóg lotniczych z opisem usług jakie wykonali;
  • sprawdzanie i rozliczanie wystawionych faktur;
  • sprawdzanie i opisywanie faktur związanych z pracą załóg lotniczych takich jak: zakup biletów lotniczych, opłat za transport itp.;
  • sporządzanie raportów kosztowych (poniesione koszty związane z zakwaterowaniem, transportem i biletami);
  • rozliczanie kart płatniczych podpiętych pod system wykupowania biletów lotniczych - booking.com;