Numer referencyjny
109343/2019

Specjalista ds. odzyskiwania należności

Oferta ważna do
2019-06-21
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Natalia Dudek
Adres e-mail
n.dudek@kaczmarski.pl
Telefon
723880241

Plik załącznika

KACZMARSKI INKASSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. Jesteśmy pierwszą, i jedną z najlepiej zorganizowanych firm windykacyjnych na rynku. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności, a także stwarza nowe miejsca pracy. Specjalizujemy się w windykacji spraw zleconych osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Młodszy/Specjalista ds. odzyskiwania należności miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: -Negocjacje/Mediacje oraz kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych, - Prowadzenie negocjacji na etapie polubownym, - Raportowanie do przełożonych, - Realizacji standardów jakości, - Czynności z zakresu poszukiwania kontaktu z dłużnikiem, -Uczestnictwo w kluczowych dla firmy projektach. Oczekiwania: - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - Nastawienie na jakość pracy, w szczególności we współpracę z klientem, - Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, - Chęć stałego rozwoju i poszerzania kompetencji, - Komunikatywność, - Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Oferujemy: - Atrakcyjny system premiowy, - Stabilne zatrudnienie i stałe wynagrodzenie, -Stale godziny pracy, - Praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy, - Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje, - Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników, -Pracę w przyjaznej atmosferze, - Ścieżkę rozwoju zawodowego, - Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport oraz wiele zniżek do firm, z którymi współpracujemy. Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zakres obowiązków: -Negocjacje/Mediacje oraz kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych, - Prowadzenie negocjacji na etapie polubownym, - Raportowanie do przełożonych, - Realizacji standardów jakości, - Czynności z zakresu poszukiwania kontaktu z dłużnikiem, -Uczestnictwo w kluczowych dla firmy projektach.

Wymagania

  • Oczekiwania: - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - Nastawienie na jakość pracy, w szczególności we współpracę z klientem, - Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, - Chęć stałego rozwoju i poszerzania kompetencji, - Komunikatywność, - Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Zadania

  • Oferujemy: - Atrakcyjny system premiowy, - Stabilne zatrudnienie i stałe wynagrodzenie, -Stale godziny pracy, - Praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy, - Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje, - Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników, -Pracę w przyjaznej atmosferze, - Ścieżkę rozwoju zawodowego, - Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport oraz wiele zniżek do firm, z którymi współpracujemy