Numer referencyjny
109320/2019

Młodszy Specjalista Service Desk

Oferta ważna do
2019-06-19
Branża
Instalacja/Utrzymanie/Serwis
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Generali
Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Zawsze chcesz więcej?

Ciesz się dodatkowymi benefitami!

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Wsparcie merytoryczne Specjalistów z Zespołu Service Desk

• Możliwość zdobycia wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w obszarze IT

• Zapoznanie ze specyfiką pracy w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej

• Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Prosimy o aplikacje poprzez link:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, IT lub status studenta
  • Chęci rozpoczęcia swojej przygody w świecie IT
  • Znajomość sprzętu komputerowego
  • Umiejętność poruszania się w usługach Active Directory, DNS, VPN
  • Znajomość systemów MS Windows oraz narzędzi MS Office
  • Wiedza w zakresie zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN
  • Samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienia na pomoc Użytkownikom

Zadania

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT i obsługą wewnętrznych systemów
  • Konfiguracja systemów, instalacja sprzętu i oprogramowania
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów IT oraz sieci komputerowej
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury oraz systemów IT