Numer referencyjny
109285/2019

Specjalista ds. marketingu

Oferta ważna do
2019-05-21
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
WARSZAWA

Pracodawca

Patrycja Stępień Konsultacje HR
Patrycja Stępień Konsultacje HR zajmuje się prowadzeniem projektów rekrutacyjnych dla firm działających w różnych branżach, głównie na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla.

Dla mojego klienta, firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rynku hotelarsko-rekreacyjnym od roku 1998, w związku z rozpoczęciem realizacji nowych inwestycji poszukuję osoby na stanowisko: SPECJALISTY DS. MARKETINGU (ds. nowych inwestycji).

Cel stanowiska: Przygotowanie strategii marketingowej oraz całościowe koordynowanie spraw wizerunkowych nowych obiektów jeszcze na etapie inwestycji /sprzedaży.

Zadania:

  • tworzenie koncepcji marketingowych dla nowych inwestycji zgodnej ze strategią firmy,
  • tworzenie budżetu marketingowego inwestycji,
  • współpraca przy tworzeniu stron www (pomysł, koordynacja wykonania),
  • tworzenie materiałów reklamowych i informacyjnych (pomysł, projekt, koordynacja wykonania),
  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach branżowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Marketingu
  • znajomość nowych narzędzi marketingowych
  • umiejetność tworzenia materiałów marketingowych
  • lekkie pióro
  • język angielski komunikatywny
  • mile widziana znajomość branży deweloperskiej i /lub hotelarskiej

Zadania

  • umowa o prace lub b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)