Numer referencyjny
109212/2019

Stażysta / Trainee (staż płatny)

Oferta ważna do
2019-04-30
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Plik załącznika

Pracodawca

NOBILI PARTNERS Sp. z o.o.
NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. jest firmą konsultingową, wyspecjalizowaną w eksperckich usługach doradczych z obszarów: relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, giełdowego compliance (obowiązków spółek giełdowych i członków ich władz), doradztwa transakcyjnego i strategicznego oraz business design. Naszymi klientami są firmy polskie oraz zagraniczne, zarówno spółki giełdowe, jak i prywatne. Zapoznaj się z działalnością NOBILI na: twitter.com/NOBILIPARTNERS // slideshare.net/NOBILI

 NOBILI PARTNERS jest ekspercką firmą konsultingową, wyspecjalizowaną w usługach z obszarów: relacji inwestorskich, komunikacji kryzysowej, obowiązków spółek giełdowych i członków ich władz (giełdowy compliance), doradztwa transakcyjnego i strategicznego, komunikacji korporacyjnej oraz business design.

Naszymi klientami są firmy polskie oraz zagraniczne, zarówno spółki giełdowe, jak i prywatne. Zapoznaj się z działalnością NOBILI na: twitter.com/NOBILIPARTNERS /// slideshare.net/NOBILI

Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczne przesłanie CV (lub innej formy autoprezentacji) na adres: kariera@nobili.pl nie później niż do środy 24 kwietnia 2019 r.

Mile widziane próbki własnych tekstów lub materiałów prezentacyjnych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 39 moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych lub innych materiałach które do nich dołączę, złożonych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się / nie zgadzam się [wpisać właściwe] na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-121, ul. Sienna 39, REGON 146333866. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan(-i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

  • • Student/ka od II do V roku, na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, dziennikarstwo, komunikacja, zarządzanie, albo na kierunkach pokrewnych
  • • Zainteresowanie biznesem i co najmniej jedną z następujących: dziedzin: komunikacja korporacyjna, rynek kapitałowy, finanse przedsiębiorstw, prawo rynku kapitałowego, prawo handlowe, tworzenie materiałów informacyjnych, korporacyjne social media
  • • Umiejętność pisania tekstów, „lekkie pióro”
  • • Wysokie umiejętności interpersonalne (otwartość, komunikatywność)
  • • Praktyczna i co najmniej średniozaawansowana umiejętność obsługi programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym
  • • Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Mac OS (Apple), w tym Keynote
  • • Dyspozycyjność minimum ok. 28-30 h tygodniowo, rozłożona np. na cztery dni w tygodniu
  • • Dobra organizacja pracy własnej
  • • Zaangażowanie i chęć rozwoju

Zadania

  • staż płatny
  • udział w projektach z zakresu: Relacji inwestorskich — w tym udział w opracowywaniu strategii IR dla spółek giełdowych, przygotowywanie materiałów inwestorskich, kontakt z uczestnikami rynku kapitałowego (w tym analitycy, zarządzający funduszami)
  • udział w projektach z zakresu: Komunikacji korporacyjnej — wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych i pozycjonujących (przygotowywanie komunikatów, kontakt z mediami biznesowo-ekonomicznymi i liderami opinii), działania w social media (np. Twitter), wspieranie spółek w sytuacjach kryzysowych
  • udział w projektach z zakresu: Giełdowego compliance — udział w obsłudze spółek publicznych oraz członków ich władz w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych (raportowanie bieżące i okresowe: kwartalne, półroczne i roczne)