Numer referencyjny
YAS/001/Marzec/2019

Pracownik administracyjno - biurowy

Oferta ważna do
2019-05-09
Wysokość wynagrodzenia
20
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Edyta Anek
Adres e-mail
Edyta.anek@manpower.pl
Telefon
696078560

Pracodawca

ManpowerGroup
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 44 agencje i jest obecny w 26 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. ManpowerGroup dba o najwyższe standardy świadczonych usług. Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Forum HR (wcześniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej), którego priorytetem jest gwarancja jakości i etyki działania agencji zatrudnienia. ManpowerGroup współpracuje z organizacjami, które wpływają na rozwój biznesu: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Amerykańską Izbą Handlową i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową. Więcej informacji na: www.manpowergroup.pl

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Dla naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:

• bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych;

• obsługa centrali telefonicznej;

• zarządzanie salami konferencyjnymi;

• zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych;

• zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą;

• dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze

Oczekujemy:

• dobrej znajomości języka angielskiego;

• obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania;

• dobrej znajomości obsługi takich programów jak: pakiet MS Office;

• umiejętności obsługi urządzeń biurowych;

• wysokiej kultury osobistej;

• skrupulatności i terminowości w wykonywaniu zadań;

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia

• elastyczny grafik pracy

• możliwość połączenia pracy zawodowej z nauką

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową

• atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa ok. 20 zł brutto/ godz.

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

• praca na terenie Warszawy w różnych lokalizacjach

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji na adres: edyta.anek@manpower.pl lub kontakt telefoniczny 696 078 560

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność

Zadania

  • prace administracyjno - biurowe, kontakt z klientami