Numer referencyjny
109178/2019

Letnia Akademia BGK

Oferta ważna do
2019-05-03
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Wiktoria Szwejk
Adres e-mail
rekrutacja@bgk.pl
Telefon
+48 22 599-8651

Plik załącznika

Pracodawca

Bank Gospodarstwa Krajowego
BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków.

Weź udział w Praktykach do kwadratu i zdobywaj doświadczenie zawodowe u boku najlepszych ekspertów na rynku oraz podczas ciekawych szkoleń rozwojowych. Z nami możesz realnie wpływać na rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy współpracę między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. To nie jest zwykły bank! Sprawdź, jak pracuje się w nowoczesnej organizacji z misją! Szukamy ludzi pozytywnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania.

Wymagania

  • Status studenta (preferowane studia II stopnia, kierunki ekonomiczne lub techniczne) 
  • Dyspozycyjność– minimum 30 godzin tygodniowo
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, Power Point) 
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie :)

Zadania

  • Weź udział w Praktykach do kwadratu i zdobywaj doświadczenie zawodowe u boku najlepszych ekspertów na rynku oraz podczas ciekawych szkoleń rozwojowych. Z nami możesz realnie wpływać na rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy współpracę między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. To nie jest zwykły bank! Sprawdź, jak pracuje się w nowoczesnej organizacji z misją! Szukamy ludzi pozytywnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania.