Numer referencyjny
109170/2019

Asystentka zespołów biznesowych

Oferta ważna do
2019-05-08
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Aleksandra Węglewicz
Adres e-mail
aleksandra.weglewicz@houseofskills.pl
Telefon
508 011 008

Pracodawca

House of Skills
House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Specjalizujemy się w rozwoju menedżerów i organizacji. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój ludzi i systemów zarządzania nimi przynosiły realny zwrot. Jesteśmy zespołem profesjonalistów tworzących unikalną kulturę organizacyjną, opartą o nasze wartości: dbałość, bliskość, radość. Więcej o nas na www.houseofskills.pl

W związku z prowadzonymi projektami, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Asystent/Asystentka Zespołów Biznesowych

Do wykonywania codziennych zadań na tym stanowisku niezbędne są:

• pasja do współpracy z ludźmi, postawa prokliencka,

• wielozadaniowość – zdolność do brania udziału w wielu projektach jednocześnie,

• samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

• sumienność, uważność i dbałość w pracy, zwłaszcza w zakresie tworzonych dokumentów,

• sprawne posługiwanie się pisanym językiem polskim i angielskim – umiejętności tworzenia i redagowania tekstów,

• dobre umiejętności analityczne (w tym: właściwe formułowanie problemu, stawianie trafnych hipotez),

• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki pracy w firmie, w której ludzie są największą wartością,

• udział w szkoleniach otwartych oraz wewnętrznych inicjatywach rozwojowych,

• profesjonalne środowisko pracy oparte na partnerskich relacjach i naszych wartościach: bliskość, radość, dbałość,

• współpracę z doświadczonymi ekspertami merytorycznymi w jednej z największych i najbardziej renomowanych firm doradczo-szkoleniowych,

• niekorporacyjny klimat w pracy nad projektami rozwojowymi dla największych firm w Polsce.

Wymagania

  • Chcemy współpracować z osobą, która:
  • • wspiera zespoły w realizacji prac bieżących i projektów dla klientów (m.in. dba o kompletność dokumentacji projektowej, koordynuje plany i harmonogramy, komunikuje się z klientem w celach organizacyjnych, organizuje spotkania, webinary itp.),
  • • jest bardzo dobrze zorganizowana i sprawnie zarządza priorytetami,
  • • lubi tworzyć prezentacje, grafiki, wizualizacje, biegle posługuje się pakietem MS Office (Power Point, Word, Excel); znajomość programu graficznego będzie dodatkowym atutem,
  • • ma łatwość w nawiązywaniu relacji i klarownie komunikuje się w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i pisemnym,
  • • dobrze zna język angielski i jest gotowa do przygotowywania tłumaczeń.

Zadania

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała zespoły House of Skills w realizacji projektów, m.in. w przygotowywaniu ofert, dokumentów, organizacji spotkań, pisaniu raportów, tworzeniu prezentacji, komunikacji z klientami.