Numer referencyjny
TA-201903271024

Summer e-Xperience - Czas na staż

Oferta ważna do
2019-04-26
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Allegro.pl
Jesteśmy jedną z największych firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Skala naszego działania to nie tylko imponujące statystyki sprzedaży. To również wyzwania technologiczne i biznesowe, które sprawiają, że Allegro jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Nasz zespół tworzy blisko 2000 pracowników, z których niemal połowa to inżynierowie. Codziennie przy jednym ekspresie do kawy spotykają się więc eksperci od e-handlu, marketingu i inżynierowie wszystkich specjalizacji od krzemu aż po interfejs użytkownika.

Staż w Allegro to trzy miesiące intensywnej, praktycznej nauki u boku doświadczonych specjalistów. W każdym z obszarów biznesowych, które w tegorocznej edycji Summer e-Xperience oferują miejsca stażowe poznasz najlepsze praktyki, narzędzia i staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu! Staż jest płatny. Dla najlepszych możliwość zatrudnienia.

Wybierz obszar i sprawdź oferty staży!

Wymagania

  • prześlij cv od 25.03.2019 do 08.04.2019
  • rozwiąż zadanie od 09.04.2019 do 19.04.2019
  • przyjdź na spotkanie od 06.05.2019 do 15.06.2019
  • zacznij staż 28.06.2019

Zadania

  • Poznasz najlepsze praktyki, narzędzia i staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu!
  • 3 miesiące intensywnej, praktycznej nauki.