Numer referencyjny
109141/2019

Nauczyciel Języka Angielskiego

Oferta ważna do
2019-04-24
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Małgorzata Pawluk
Adres e-mail
biuro@humansolutions.pl
Telefon
22 353 50 30

Pracodawca

Human Solutions
W ramach doradztwa personalnego Human Solutions prowadzi procesy rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Realizujemy projekty rekrutacji i selekcji pracowników dla klientów zarówno polskich, jak i międzynarodowych korporacji, a realizowane przez nas procesy dotyczą różnorodnych branż.

Poszukujemy Nauczyciela Języka Angielskiego,  który ceni pracę z młodzieżą i potrafi przekazywać wiedzę.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kontynuacja studiów (filologia angielska lub kolegium nauczycielskie – język angielski)
  • chęć pracy z młodzieżą
  • komunikatywność, pogodne nastawienie do dzieci, rodziców i kadry
  • otwartość na nowe wyzwania i pomysłowość w uczeniu języka obcego

Zadania

  • realizowanie programu dydaktycznego z zakresu języka angielskiego w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym
  • prowadzenie lekcji w sposób ciekawy i angażujący uczniów
  • tworzenie i realizacja dodatkowych zajęć
  • udział w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży.