Numer referencyjny
109063/2019

Praca administracyjna z językiem szwedzkim dla studentów Filologii Skandynawskiej

Oferta ważna do
2019-03-31
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
WARSZAWA
Preferowane kierunki
Filologia Skandynawska

Kontakt

Opiekun
Magdalena Sjöland
Adres e-mail
magdalena.sjoland@visma.com
Telefon
506482003

Plik załącznika

Pracodawca

VISMA COLLECTORS SP. Z O.O.
Visma Collectors Sp. z o.o. to filia szwedzkiej firmy windykacyjnej Visma Collectors AB. Jesteśmy pracodawcą zatrudniającym najwięcej szwedzkojęzycznych osób na warszawskim rynku pracy. Język szwedzki jest głównym językiem komunikacji w naszej firmie.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale administracyjnym. Praca w systemie komputerowym, przeznaczonym do obsługi firm windykacyjnych, niewymagająca wykonywania ani odbierania telefonów. Możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy z myślą o osobach chcących połączyć studia z pracą.

Współpracę rozpoczynamy od szkolenia. Zachęcamy osoby, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności językowe oraz poznać skandynawskie miejsce pracy.

Wymagania:

Znajomość języka szwedzkiego na poziomie B1

Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

Znajomość programów Google Docs

Dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego po szwedzku.

Wymagania

  • znajomość języka szwedzkiego na poziomie B1

Zadania

  • praca administracyjna w systemie windykacyjnym