Numer referencyjny
34W_01/19

Office Assistant

Oferta ważna do
2019-03-14
Wysokość wynagrodzenia
2500-2800 PLN netto
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

KERRIS Group
KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na polskim rynku, wyróżnioną w rankingu Deloitte - Technology Fast 50 Central Europe 2017. Tworzy strategie, realizuje kampanie i dostarcza usługi z zakresu digital marketingu i nowych technologii. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku, wdrażamy te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, Roche, Honeywell, ZT Kruszwica, Romet, Digital Care, Polycom, Grohe, CH Klif, L’Oréal, czołowe domy mediowe i wiele odnoszących sukcesy startupów.

Oferta finansowa i dalsza możliwość rozwoju:

- Wynagrodzenie 2.500 – 2.800 zł netto w zależności od doświadczenia.

- Możliwość awansu na stanowisko Office Manager lub rozwoju branżowego w jednym z działów firmy.

Dodatkowe powody, aby pracować z nami:

- Możliwość łączenia pracy ze studiami (preferowane studia zaoczne).

- Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetna atmosfera.

- Benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, zajęcia sportowe).

- Opieka i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.

- Praca w willi na zielonym, spokojnym Żoliborzu z widokiem na park (nie jesteśmy korpo;))

Wymagania

  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne (mile widziane doświadczenie w pracy biurowej).
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.
  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Zadania

  • Koordynacja pracy recepcji (obsługa połączeń i ogólnych skrzynek mailowych, przyjmowanie gości, przygotowywanie spotkań).
  • Współpraca z dostawcami (artykuły spożywcze i biurowe, firma sprzątająca itp.).
  • Zarządzanie zapasami i cykliczne oraz nieregularne zakupy do biura.
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu firmowego.
  • Organizowanie cyklicznych imprez firmowych
  • Współpraca z wykonawcami (zbieranie zgłoszeń, aktualizowanie baz danych podwykonawców).
  • Prowadzenie bazy umów, skanowanie dokumentów, przygotowywanie prostych umów.
  • Zarządzanie korespondencją.
  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych.
  • Dbanie o utrzymanie porządku w biurze oraz pilnowanie przestrzegania przez zespół wspólnie ustalonych zasad.
  • Wsparcie w procesie obsługi klienta (zapytania mailowe oraz telefoniczne).