Numer referencyjny
TA-201902060921

Płatne praktyki w Zespole Radców Prawnych Budimex S.A.

Oferta ważna do
2019-03-08
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Kogo poszukujemy: studentów prawa (IV i V rok studiów).

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  •  płatną praktykę w pełnym wymiarze godzin w jednej z największych spółek budowlanych w Polsce
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania kultury organizacyjnej spółki
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pokrycie kosztów lekarskich badań wstępnych i opiekę medyczną w Medicover

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV do 25 lutego 2019 r. na adres praktyki@budimex.pl z dopiskiem „praktyki prawnicze – biuro w Poznaniu."

Wymagania

  • Skrupulatności, umiejętności organizacji pracy i umiejętności komunikacyjnych, doświadczenia na stanowisku paralegal, znajomości podstaw prawa cywilnego i KPC, dyspozycyjności.

Zadania

  • Przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem radców prawnych, analiza orzecznictwa i literatury prawniczej na ww. potrzeby