Numer referencyjny

Region
Bielsko-Biała
Preferowane kierunki
Psychologia,Psychologia dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju,Psychologia dziecka,Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej,Psychologia pozytywna w edukacji i wychowaniu. Wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży

Opiekun
Joanna Topiłko
poikbielsko@interia.pl

Pracodawca

Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Ośrodek świadczy pomoc psychologiczną dla osób znajdujących się w kryzysie w systemie 24 godzinnym 7 dni w tygodniu. Placówka podlega administracji samorządowej i zatrudnia na podstawie umów o pracę.

Praca zmianowa z dyżurami nocnymi i także w weekendy na pełny etat / 40 godzin tygodniowo/ , praca na umowę o pracę z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

• Psycholog

Zadania

• Praca w kompetentnym i życzliwym zespole, zapewniona superwizja zewnętrzna .
Oferta utraciła ważność.