Numer referencyjny
108955/2019

Lektor języka angielskiego lub języka hiszpańskiego

Oferta ważna do
2019-03-04
Wysokość wynagrodzenia
Nie określono
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. mazowieckie
Legionowo
Preferowane kierunki

Opiekun
Katarzyna Jędrzejewska
biuro.pocoapoco@gmail.com

Pracodawca

Poco a Poco - Szkoła Języków Obcych
Znajdujemy się w Legionowie, 10 min od dworca kolejowego (SKM,KM,etc., dojazd do centrum Warszawy w ok. 30 min) Jesteśmy młodą szkoła, ale stale stawiamy na rozwój. Planujemy niedługo otworzyć nową placówkę, współpracujemy również ze szkołami i przedszkolami, dzięki czemu stale poszukujemy nowych osób do pracy w charakterze lektora. Stawiamy na miłą atmosferę w pracy, jesteśmy bardzo elastyczni i dopasowujemy się do preferencji naszych pracowników, ale równocześnie dbamy o jakość i wysoki poziom zajęć.

Poco a Poco - Szkoła Języków Obcych poszukuje osób na stanowisko Lektor języka hiszpańskiego oraz Lektor języka angielskiego.

Znajdujemy się w Legionowie, 10 min od dworca kolejowego (SKM, KM, etc.).

Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka hiszpańskiego lub angielskiego. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu oraz umiejętność pracy z dziećmi, a także prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w tzw. blokach zajęć

- zaplecze dodatkowych materiałów, podręczników, gier, etc.

- miłą atmosferę i pyszną kawkę

Dla osób ze statusem studenta możemy zagwarantować 50zł/h netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na nasz adres e-mail.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu, umiejętność pracy z dziećmi oraz prawo jazdy kat. B

Zadania

• Prowadzenie zajęć językowych