Numer referencyjny
108928/2019

Dutch Speaker

Oferta ważna do
2019-02-24
Wysokość wynagrodzenia
7500-8000
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Elżbieta Jasionowska
Adres e-mail
elzbieta.jasionowska@grafton.pl
Telefon
+48 22 654 46 46

Pracodawca

Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w 4 krajach: Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.

For our Client we are currently looking for: Dutch Speaker

Benefits:

- international work environment

- flexible working hours

- comprehensive training programme

- private medical care

- life insurance

- multisport card

Wymagania

  • - very good command of Dutch (C1)
  • - good command of English (B2)
  • - good communication skills

Zadania

  • - handle inbound calls from customer through different channels for e.g. phone, email, chat for one of the most well-known sport clothes and equipment brands in the world
  • - system updates and modifications in the database
  • - cooperation with all relevant departments to resolve customer issues