Numer referencyjny
1-26-52513

Translation Specialist with English and German

Oferta ważna do
2019-02-20
Wysokość wynagrodzenia
6500-7500
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Business English,Filologia,Filologia (filologia angielska),Filologia Angielska,Filologia Angielska 4-letnia,Filologia Angielska 4-letnia łączona,Filologia Angielska z Kolegium Językowym,Filologia angielska z rozszerzonym językiem niemieckim,Kwalifikacyjno - metodyczne studia nauczania języka angielskiego,Studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych: opracowania audiowizualne,Studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych: tłumaczenie konferencyjne,Studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych: uwierzytelnionych i prawniczych,Studia Podyplomowe z Zakresu Tłumaczeń Specjalistycznych - język angielski,TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE TPP,TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE TUT

Kontakt

Opiekun
Elżbieta Jasionowska
Adres e-mail
elzbieta.jasionowska@grafton.pl
Telefon
+48 22 654 46 46

Pracodawca

Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w 4 krajach: Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Tłumacz/Specjalista językowy

Wymagania

  • - Biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego, oraz polskiego
  • - Dobra znajomość narzędzi edycji treści
  • - Kwalifikacje w zakresie językoznawstwa, tłumaczenia, lub pokrewnej dyscypliny (edukacja / filologia)
  • - Doskonała znajomość gramatyki i składni języka niemieckiego i angielskiego

Zadania

  • - Zapewnienie tłumaczeń tekstów pisemnych (GER-ENG, ENG-GER), zachowując jego pierwotne znaczenie, format i ton
  • - Korekta przetłumaczonych tekstów pod kątem poprawności gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej
  • - Przygotowywanie napisów do filmów i prezentacji online