Numer referencyjny
108874/2019

Asystent ds. Finansów w Zespole Procesów Korporacyjnych (umowa zlecenie)

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Dołącz do Zespołu Księgowości i wesprzyj Skanska w bieżących działaniach.

Będziesz zajmować się

•dekretacją, ewidencją i księgowaniem dokumentów

•wsparciem dla członków zespołu w bieżących zadaniach

•księgowaniem wyciągów bankowych spółek

•kontaktem z klientami i pracownikami spółek obsługiwanych w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych

•współpracą z zespołami eksperckimi (m. in. controlling, raportowanie itp.)

Szukamy Ciebie jeśli:

•jesteś absolwentem liceum/technikum ekonomicznego lub studentem ostatniego roku studiów związanych z finansami i rachunkowością lub ekonomią

•pierwsze doświadczenie w pracy (lub praktyce) w księgowości będą dodatkowym atutem

•chcesz poznać nowoczesne systemy księgowe i obsługę finansową procesów biznesowych

•chcesz w praktyce wykorzystać wiedzę z księgowości i przepisy prawa podatkowego

•znasz język angielski na poziomie B1/B2

•potrafisz pracować w zespole, jesteś rzetelny i zorganizowany

Co zyskasz?

•pracę w oparciu o umowę zlecenie z elastycznym czasem pracy (możemy wspólne dopasować Twój plan zajęć do pracy w Skanska)

•pracę w jednym z najnowocześniejszych biur na warszawskiej Woli - biurowiec SPARK

•możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznej organizacji

•możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu księgowości

•możliwość pracy z ekspertami w branży

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • •jesteś absolwentem liceum/technikum ekonomicznego lub studentem ostatniego roku studiów związanych z finansami i rachunkowością lub ekonomią
  • •pierwsze doświadczenie w pracy (lub praktyce) w księgowości będą dodatkowym atutem
  • •chcesz poznać nowoczesne systemy księgowe i obsługę finansową procesów biznesowych
  • •znasz język angielski na poziomie B1/B2
  • •chcesz w praktyce wykorzystać wiedzę z księgowości i przepisy prawa podatkowego
  • •potrafisz pracować w zespole, jesteś rzetelny i zorganizowany

Zadania

  • •dekretacją, ewidencją i księgowaniem dokumentów
  • •wsparciem dla członków zespołu w bieżących zadaniach
  • •księgowaniem wyciągów bankowych spółek
  • •kontaktem z klientami i pracownikami spółek obsługiwanych w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych
  • •współpracą z zespołami eksperckimi (m. in. controlling, raportowanie itp.)