Numer referencyjny
108827/2018

Stażysta w centrali Makro

Oferta ważna do
2019-01-05
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Zrób z nami MakroKrok w karierze! Zapraszamy na płatne, 3-miesięczne staże, pod okiem doświadczonych ekspertów w różnych obszarach działalności globalnej sieci handlowej.
• Jesteś Absolwentką / Absolwentem lub studiujesz na ostatnim roku?
• Chcesz poczuć satysfakcję z samodzielnie zrealizowanych projektów?
• Komunikujesz się w języku angielskim?
• Jesteś osobą kreatywną, otwartą na świat i nowe doświadczenia?
• A może szukasz miejsca aby rozwinąć swoje umiejętności analityczne? Jeśli „TAK” – to mamy dla Ciebie super propozycje na start przygody z biznesem!

Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i Aplikuj! Działy do których aktualnie poszukujemy: - Dział Kluczowych Klientów W Dziale Grupy Klientów Traders / Franczyza zgłębisz tajniki marketingu sprzedażowego. Weźmiesz udział w przygotowywaniu materiałów marketingowych dla klientów sieci Makro oraz koordynacji Kalendarza Promocyjnego sieci. - HoReCa W Dziale HoReCa Digitalization zaangażujemy Cię w działania mające wpływ na widoczność klientów w sieci. Będziesz w kontakcie z najbardziej rozpoznawalnymi restauracjami, a Twoją rolą będzie merytoryczne wsparcie naszych klientów biznesowych oraz przepływ informacji w systemie w ramach digitalizacji procesów współpracy. - Business Development W Dziale Business Development rozwiniesz swoje umiejętności analityczne pracując na dużych zbiorach danych, przygotowując zestawienia i raporty oraz udział we wdrożeniu kompleksowego systemu optymalizacji procesów. - Dział Marki Własnej W dziale Marki Własnej będziesz zaangażowany w pracę opartą na excelu i power point, będziesz odpowiedzialny za tworzenie formatek i zbieranie informacji w komunikacji do innych działów, wymagana jest chęć do pracy a reszta do nauczania. - Handlowy W Dziale Handlowym poznasz codzienne wyzwania Zespołu kupieckiego, wspierając go w pracy z bazą danych w systemie komercyjnym, wysyłaniu zamówień, kontroli zapasów czy bieżącym kontakcie z halami i dostawcami MAKRO. - Dział Prawny W Dziale Prawnym zaangażujemy Cię we wsparcie działu w codziennych obowiązkach. Archiwizowanie dokumentacji firmowej i inne obowiązki związane z weryfikowaniem umów. Pierwszy krok w przyszłej pracy prawno-administracyjnej. (nie musisz być studentem prawa)

Proponujemy Ci:
• współpracę na podstawie umowy zlecenia na okres 3-ch miesięcy
• atrakcyjne wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym
• wiedzę i doświadczenie, którym bardzo chętnie się z Tobą podzielimy
• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji
• samodzielność w działaniu i wdrażaniu własnym pomysłów
• nieformalną atmosferę pracy

Wymagania

  • Chęć rozwoju i uczenia się, Dyspozycyjność, Odpowiedzialność

Zadania

  • Wsparcie specjalistów działu