Numer referencyjny
108810/2018

Program Au Pair USA

Oferta ważna do
2018-12-22
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
inne
Miasto
Nowy Jork
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Paluch
Adres e-mail
rekrutacja@prowork.com.pl
Telefon
223236335

Pracodawca

Prowork Adam Kaczorowski
Prowork.com.pl Gap Year Au Pair USA i Europa Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą. Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia! ul. Warecka 8/46 00 - 040 Warszawa Tel.: + 48 22 323 63 35 e-mail: prowork@prowork.com.pl www: www.prowork.com.pl facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland Instagram: Proowrk.aupair Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi! Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych! Większość ofert Au Pair - opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój Au Pair Gap Year za granicą! Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 - 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair! Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Twoje warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA

·       masz 18- 27 lat

·       znasz komunikatywnie angielski

·       masz doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

·       jesteś osobą niezamężną, bezdzietną, niepalącą i niekaraną

·       masz prawo jazdy ( możesz rozpocząć przygotowanie aplikacji w trakcie kursu)

·       Au Pair nie jest pracą, w ramach wymiany kulturowej pomagasz rodzinie w opiece nad dziećmi i mieszkasz z nimi na zasadach członka rodziny, poznajesz codzienne życie w USA i szkolisz angielski na co dzień! Codzienne rozmowy z native speakerami to świetna okazja przełamania bariery językowej

Jak się zgłosić do Programu Au Pair USA i załatwić formalności

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.

Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.

Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw

Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair!

Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Wymagania

  • Twoje warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA • masz 18- 27 lat • znasz komunikatywnie angielski • masz doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne) • jesteś osobą niezamężną, bezdzietną, niepalącą i niekaraną • masz prawo jazdy ( możesz rozpocząć przygotowanie aplikacji w trakcie kursu) • Au Pair nie jest pracą, w ramach wymiany kulturowej pomagasz rodzinie w opiece nad dziećmi i mieszkasz z nimi na zasadach członka rodziny, poznajesz codzienne życie w USA i szkolisz angielski na co dzień! Codzienne rozmowy z native speakerami to świetna okazja przełamania bariery językowej

Zadania

  • Rekrutacja Au Pair na sezon 2019 rozpoczęta! Złóż już TERAZ aplikację z Prowork i leć na rok do Stanów! Au Pair USA 2019 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 19 lat! Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich. Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować! We współpracy z amerykańską organizacją zapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair w USA.