Numer referencyjny
108791/2018

Młodszy Konsultant Rynku Pracy / Młodszy Konsultant HR

Oferta ważna do
2018-12-09
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Doradztwo edukacyjne,Job - coaching - doradztwo zawodowe i coaching kariery,Job - coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe i profesjonalna aktywizacja zawodowa,Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie,Psychologia,Psychologia praktyczna w firmie,Psychologia Społeczna,Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Zawodowym - Zagadnienia Szkoleniowe w Organizacji

Kontakt

Opiekun
Małgorzata Szwertner
Adres e-mail
malgorzata.szwertner@dbm.pl
Telefon
605663086

Pracodawca

Lee Hecht Harrison DBM Polska
Jesteśmy jedyną w Polsce wyspecjalizowaną firmą outplacementową prowadzącą również programy rozwojowe. Staramy się, aby organizacje były jak najlepszym miejscem do życia. Jako globalny lider w obszarze Workforce Transformation wspieramy organizacje z całego świata w przeprowadzaniu trudnych zmian, rozwoju liderów i menedżerów na wszystkich poziomach oraz umacnianiu zaangażowania i retencji kluczowych pracowników.

JAKO KONSULTANT/-KA BĘDZIESZ:

  1. Prowadzić konsultacje indywidualne z zakresu umiejętności i narzędzi przydatnych podczas poszukiwania pracy, a także kreowania profesjonalnego wizerunku na portalach społecznościowych dla specjalistów, managerów oraz osób ze szczebla executive
  2. Nawiązywać i utrzymywać kontakty z przedstawicielami działów HR oraz firmami rekrutacyjnymi Aktywnie rekomendować uczestników programów outplacementowych na oferty pracy
  3. Prowadzić grupowe spotkania wdrożeniowe dla uczestników Programów Kontynuacji Kariery
  4. Monitorować rynek pracy w Polsce, śledzić trendy rekrutacyjne oraz kierunki rozwoju social media w obszarze HR
  5. Administrować, tworzyć bazy danych i materiały dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  6. Wspierać konsultacyjnie i na bieżąco uczestników Programów Kontynuacji Kariery

CHĘTNIE POROZMAWIAMY, JEŚLI:

  • Znasz rynek pracy – bardzo przydatne będzie doświadczenie w pracy w firmie rekrutacyjnej, agencji doradztwa personalnego lub dziale personalnym min. 1 rok (również staże i praktyki)
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca
  • Jesteś absolwentem kierunków społecznych Atutem będzie ukończenie psychologii, socjologii, ZZL
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym
  • Cechują Cię wysokie kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • Potrafisz budowania relacje Social media, a przede wszystkim LinkedIN, znasz nie tylko ze słyszenia :)

OFERUJEMY

  1. Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie oferującej outplacement indywidualny oraz grupowy oraz usługi consultingowe na rynku HR
  2. Możliwość zaangażowania w realizację różnych projektów z obszaru HR / consultingu
  3. Umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii, kartę Multisport oraz pakiet medyczny
  4. Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  5. Możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań w firmie
  6. Program wdrożeniowy i wsparcie zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą :)

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Obsługa klienta
  • Absolwent / student ostatnich lat psychologii lub kierunków społecznych

Zadania

  • Prowadzenie konsultacji indywidualnych
  • Nawiązywanie relacji z przedstawicielami działów HR oraz headhunterami
  • Wspieranie uczestników outplacementowych w wejściu na rynek pracy