Numer referencyjny
AMB/2019

Ambasador ManpowerGroup

Oferta ważna do
2018-12-14
Wysokość wynagrodzenia
0
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa
Audyt psychologiczny i zarządzanie zmianą,Job - coaching - doradztwo zawodowe i coaching kariery,Job - coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe i profesjonalna aktywizacja zawodowa,Psychologia

Kontakt

Opiekun
Sylwia Kurpet
Adres e-mail
sylwia.kurpet@pl.manpowergroup.com
Telefon
+ 48 22 50 40 715

Pracodawca

ManpowerGroup
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 44 agencje i jest obecny w 26 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. ManpowerGroup dba o najwyższe standardy świadczonych usług. Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Forum HR (wcześniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej), którego priorytetem jest gwarancja jakości i etyki działania agencji zatrudnienia. ManpowerGroup współpracuje z organizacjami, które wpływają na rozwój biznesu: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Amerykańską Izbą Handlową i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową. Więcej informacji na: www.manpowergroup.pl

Zostań ambasadorem ManpowerGroup!

ManpowerGroup jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Tworzymy rozwiązania, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju.

  • Program Ambasadorski w ManpowerGroup to szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń biznesowych.
  • Współpraca przebiega w trakcie trwania roku akademickiego. W tym czasie będziesz z nami budować wizerunek naszej firmy w świecie studenckim.
  • Ponadto będziesz reprezentować naszą organizację, dzieląc się z innymi studentami aktualnymi informacjami na temat możliwości rozwoju w ManpowerGroup oraz prowadzonych przez nas projektów studenckich.

Prześlij swoją aplikację wraz z listem motywacyjnym i zostań naszym Ambasadorem już dziś!??

Wymagania

  • Wysoka motywacja i determinacja w działaniu;
  • Orientacja na wzywania i innowacyjność
  • Orientacja na klienta;
  • Chęć rozwoju kompetencji sprzedażowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2;
  • Ddyspozycyjność do współpracy min 30h tygodniowo

Zadania

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i know-how z różnych specjalizacji u światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy;
  • Nauczysz się profesjonalnej rekrutacji i zdobędziesz pierwsze doświadczenia biznesowe
  • Będziesz uczestniczyć w szkoleniach dedykowanych dla uczestników Programu
  • Stworzysz i rozbudujesz swoją sieć kontaktów zawodowych