Numer referencyjny
RE/2021

Asystent/-ka ds. aktualizacji baz danych

Oferta ważna do
2021-07-29
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Szukamy Ciebie jeśli:

  • jesteś osobą rzetelną, sumienną, systematyczną i bardzo dokładną
  • cechuje Cię doskonała organizacja pracy oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • umiesz pracować pod presją czasu
  • potrafisz samodzielnie pracować z dużą ilością danych
  • MS Excel nie ma dla Ciebie tajemnic (warunek konieczny)
  • masz wrodzony optymizm i radość życia
  • umiesz zarządzać swoim czasem

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • cenne doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres od 3 do 6 miesięcy
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku (40 h / tyg.)
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • pracę w gronie ludzi, dla których wartością jest praca zespołowa
  • możliwość nabycia unikalnej wiedzy z zakresu procesów zakupowych
  • wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia

Zapraszamy do składania aplikacji!

Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Wymagania

  • biegła znajomość programu MS Excel

Zadania

  • weryfikacja bazy danych podstawowych w systemie zakupowym (praca z systemem)
  • standaryzacja danych zgodnie z obowiązującymi procedurami (praca z MS Excel)
  • identyfikacja i eliminacja dublujących się wpisów
  • potwierdzanie zasadności wprowadzanych danych z osobami odpowiedzialnymi
  • sprawdzanie poprawności przypisanych cen do produktów
  • budowa bazy danych produktów i dostawców w oparciu o drzewo kategorii zakupowych
  • raportowanie