Numer referencyjny
110817/2021

Praktykant/ka w Zespole Rekrutacji

Oferta ważna do
2021-07-25
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

eService
Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce. Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 335 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii. Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Twój zakres obowiązków:

  •  wyszukiwanie i wstępna selekcja kandydatów
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z wybranymi kandydatami
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach branżowych
  • kompleksowe wsparcie działu HR w bieżących procesach rekrutacyjnych

Nasze wymagania:

  • jesteś studentem/tką
  • twoja dostępność wynosi min. 35h/tydzień
  • łatwo budujesz relacje i swobodnie czujesz się w pracy zespołowej
  • nie boisz się pracy pod presją czasu
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2)
  • mile widziane zainteresowanie obszarami HR

To oferujemy:

  • płatne praktyki w profesjonalnym zespole
  • rozwinięcie umiejętności i zdobycie doświadczenia
  • wsparcie mentora, który zapozna Cię ze specyfiką pracy w dziale HR
  • możliwość profesjonalnego rozwoju w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • w biurze czeka na Ciebie dobra kawa i uśmiechnięty zespół!

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA:

Wymagania

  • j. angielski min. B2
  • dostępność min. 35h/tydzień
  • zainteresowanie obszarami HR
  • komunikatywność, otwartość, dobra praca zespołowa

Zadania

  • wyszukiwanie i wstępna selekcja kandydatów