Numer referencyjny
110812/2021

Specjalista techniczny ds. walidacji

Oferta ważna do
2021-07-18
Branża
Farmacja/Biotechnologia
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Vratislavia Medica
Szpital Vratislavia Medica to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. Znajdujemy się we Wrocławiu i specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej oraz kardiologicznej.

Twoje nowe miejsce pracy:

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Przejmij odpowiedzialność za:

  • czynny udział w pracach związanych z przeprowadzaniem testów urządzeń, instalacji i obiektów (walidacja, kwalifikacja i rekwalifikacja), tworzenie pisemnych procedur,
  • instrukcji, zapisów dotyczących podejmowania działań uzyskiwanych wyników w zakresie walidacji,
  • kwalifikacji i rekwalifikacji,
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania testów,
  • uczestnictwo w pracach powoływanych zespołów walidacyjnych,
  • weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji walidacyjnej dla nowych urządzeń.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • wykształcenia technicznego wyższego,
  • preferowane kierunki: mechanika, elektryka, elektronika, automatyka etc.,
  • ogólnej wiedzy technicznej na temat urządzeń, instalacji i układów/systemów sterowania,
  • umiejętności analitycznego myślenia.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia - wszystkiego możesz nauczyć się od nas :)

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym w dziale jakości,
  • technologicznym lub technicznym, znajomość wymagań GMP, wytycznych GAMP 5.0,
  • znajomość wymagań i norm z zakresu kwalifikacji/walidacji,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

uprawnienia SEP do 1kV, znajomość urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Co zyskujesz?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etar,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • różnorodny zakres zadań oraz możliwość rozwoju wiedzy i doświadczenia,
  • możliwości korzystania z bogatego pakietu benefitów (dopłaty do karty MultiSport, dofinansowanie do wczasów - mamy własny ośrodek nad morzem,
  • świadczenia rzeczowe w okresie świąt,
  • możliwość skorzystania z polisy na życie lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych zasadach finansowania, u
  • dział w imprezach integracyjnych oraz dostęp do biblioteczki Grupy Hasco).                                                                                                                                     Co zrobić, by do nas dołączyć? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, skopiuj link https://hascolek.traffit.com/public/form/a/Sk8xRQ==, wklej do swojej przeglądarki i kliknij enter. Przeniesie Cię do formularza zgłoszeniowego. Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • wykształcenia technicznego wyższego, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, elektronika, automatyka etc., ogólnej wiedzy technicznej na temat urządzeń, instalacji i układów/systemów sterowania, umiejętności analitycznego myślenia.

Zadania

  • czynny udział w pracach związanych z przeprowadzaniem testów urządzeń, instalacji i obiektów (walidacja, kwalifikacja i rekwalifikacja), tworzenie pisemnych procedur, instrukcji, zapisów dotyczących podejmowania działań uzyskiwanych wyników w zakresie walidacji, kwalifikacji i rekwalifikacji, opracowywanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania testów, uczestnictwo w pracach powoływanych zespołów walidacyjnych, weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji walidacyjnej dla nowych urządzeń.