Numer referencyjny
110804/2021

Członek zespołu badawczego

Oferta ważna do
2021-07-16
Branża
Badania i Rozwój
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
Wszystkie kampusy

Pracodawca

Spicy Mobile Sp. z.o.o
Jesteśmy zespołem ekspertów marketingu mobilnego, prekursorem pierwszego na rynku badania korzystania ze smartfonów i tabletów oraz twórcą największej w Polsce sieci reklamowej premium w aplikacjach (Mobigate) oraz na stronach mobilnych. Każdego dnia docieramy do ponad 3 mln mobinautów.

Dołącz do największego badania psychologicznego w Polsce.

„Twoja Osobowość” to  najprawdopodobniej największe badanie tego typu w Polsce i wyjątkowe pod względem tematu w skali międzynarodowej. Nasz zespół to psycholodzy z Uniwersytetu SWPS, matematycy z Uniwersytetu Warszawskiego oraz eksperci z firmy Spicy Mobile. Wspólnie chcemy odkryć jak ludzka osobowość wpływa na zachowania, które podejmujemy na urządzeniach mobilnych.

Zaaplikuj i zostań członkiem zespołu badawczego.

Wynagrodzenie: Za każde przeprowadzone badanie dostaniesz wynagrodzenie, więc to od Ciebie zależy ile zarobisz.

Więcej informacji na temat badania znajdziesz na    https://meonmobile.pl/

Jeżeli jesteś zainteresowany/a badaniem zapraszamy do kontaktu z:

Koordynatorką badania: Karoliną Ponikowską  kponikowska@swps.edu.pl

Specjalistką ds. badania: Kingą Kornacką  kinga.kornacka@spicymobile.pl

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • student/ka, abslowent/ka studiów psychologicznych
  • jesteś otwarty/a i wytrwały/a; jesteś ciekawy/a świata

Zadania

  • rekrutacja i przeprowadzanie badań online
  • przeprowadzanie badań online za pomocą Google Meet;