Numer referencyjny
030

[PRAKTYKI ZDALNE] Montażysta filmowy

Oferta ważna do
2021-06-23
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. pomorskie
Miasto
Sopot
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Irena Pamula
Adres e-mail
jp-hr@inconventus.com
Telefon
733 878 444

Plik załącznika

Pracodawca

InConventus Group
InConventus Group Sp. z o.o. zapewnia najlepszej jakości edukację w obszarze rolnictwa. InConventus pomaga rozwijać się polskim rolnikom, oferując im dostęp do najnowszych informacji i aktualności. Czyni to poprzez organizowanie konferencji, praktycznych wydarzeń i wyjazdów edukacyjnych na farmy polskie i zagraniczne.

Aplikuj za pomocą formularza aplikacyjnego: https://inconventus.com/pl/praktyki-zdalne-montazysta-filmowy/

OFERUJEMY:

⦿ Możliwość tworzenia materiałów multimedialnych dla jednej z najbardziej szybko rozwijających się branż na całym świecie;

⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;

⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;

⦿ Referencje po zakończeniu praktyk;

⦿ Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;

⦿ Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole.

Wymagania

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Montażysta filmowy, która wesprze nas w produkcji filmów.
  • Dołącz do nas, jeśli jesteś w stanie zmontować materiał podobny do: Farm&Travel (https://cutt.ly/FT), FarmRadio (https://cutt.ly/FarmRadio)
  • Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie nie tylko w samej produkcji materiałów multimedialnych, ale rozumiesz, po co robi się takie materiały – wiesz, jaki „content” jest angażujący;
  • Dysponowanie sprzętem do produkcji multimediów – opracowywanie rekomendacji dotyczących przyszłych zakupów sprzętu;
  • Doświadczenie w produkcji materiałów multimedialnych;
  • Znajomość narzędzi do produkcji multimediów – preferowany pakiet Adobe;
  • Zorganizowanie i zaangażowanie w projekty, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu;
  • Podstawowa wiedza na temat wideo marketingu.

Zadania

  • Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzebę promocji produktów;
  • Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby content marketingu;
  • Tworzenie wideo relacji z różnego typu wydarzeń – szkoleń, online-konferencji, webinarów itd;
  • Tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby e-learningu i dydaktyki;
  • Tworzenie i współtworzenie scenariuszy;