Numer referencyjny

rekrutacja@linktransport.eu

Pracodawca

Link Sp. zo.o.
Na rynku europejskim obecni jesteśmy od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w transporcie drogowym oraz usługach logistycznych. Świadczymy usługi w zakresie przewozu całopojazdowego oraz częściowego na terenie Europy.

Jeżeli jesteś studentem/studentką kierunków związanych z transportem, logistyką, spedycją lub zarządzaniem i chcesz zdobyć doświadczenie praktyczne w tym zakresie oraz mieć perspektywę zatrudnienia w firmie, która jest jedną z największych firm zajmujących się transportem międzynarodowym zapraszamy do zaaplikowania.

OBOWIĄZKI: wprowadzanie zleceń klientów do systemu operacyjnego oraz ich obsługa administracyjna dbanie o poprawność i aktualność danych w zleceniach transportowych weryfikacje wprowadzonych zleceń oraz przekazywanie ich do odpowiednich działów i zespołów

• status studenta lub absolwenta
  • wysokie zaangażowanie i chęć do nauki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zdolność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Zadania

• poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie transportowej