Numer referencyjny
110780/2021

Executive Assistant

Oferta ważna do
2021-07-15
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karolina Kurpiewska
Adres e-mail
kariera@wedding.pl
Telefon
576811344

Pracodawca

Wedding.pl Sp. z o.o.
Wedding.pl to największy w Polsce marketplace w branży ślubnej. To miejsce, w którym pomagamy łączyć przyszłe Pary Młode z dostawcami usług ślubnych poprzez oferowane przez nas produkty. Na co dzień wspieramy Narzeczonych w przygotowaniach ich najważniejszego dnia w życiu oferując Organizer Ślubny - czyli innowacyjną aplikację, która umożliwia szybkie i bezstresowe planowanie zadań ślubnych. Oprócz aplikacji, przyszłe Młode Pary mają dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce katalogu usługodawców. Wedding.pl to również portal, w którym dostawcy usług ślubnych mają możliwość stworzenia swojej wizytówki i tym samym promowanie jej poprzez narzędzia oraz rozwiązania marketingowe, które wspierają rozwój ich biznesów przez dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Tak, więc, jeśli:

- Praca jest Twoją pasją i swoimi działaniami wspierasz ludzi wokół

- Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych

- Jesteś osobą ambitną i wyzwania są dla Ciebie codziennością

- Dostrzegasz szczegóły niewidoczne dla innych

- Potrafisz zdobywać informacje i wyciągać wnioski

- Świetnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku

- Posiadasz umiejętność efektywnej organizacji pracy przy zmieniających się warunkach

Mamy dla Ciebie:

- umowę o pracę (na początek na okres próbny). Jeśli preferujesz B2B to też jesteśmy otwarci na taką formę zatrudnienia

- narzędzia potrzebne do pracy - laptop, telefon komórkowy

- zaplanowany onboarding

- możliwość rozwoju Twoich kompetencji i poszerzania wiedzy o biznesie

- poziomą strukturę - pracujemy w środowisku startupowym

- życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na wsparcie i docenienie zespołu

- obecnie pracę zdalną

Interesuje Cię co dalej? Teraz Ty daj nam się poznać i prześlij swoje CV na adres: kariera@wedding.pl, umieszczając w tytule maila nazwę stanowiska.

Jeżeli Twoje kompetencje będą pokrywać się z naszymi oczekiwaniami - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na krótką rozmowę telefoniczną. Do usłyszenia!

Wysłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wedding.pl Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Świetna organizacja pracy i umiejętności priorytetyzowania zadań
  • Zorientowanie na cel i profesjonalizm w działaniu
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Pozytywne nastawienie do życia i pracy :)

Zadania

  • Będziesz wsparciem CEO w codziennych obowiązkach biznesowych
  • Koordynował/-a kalendarz CEO i umawiał/-a spotkania
  • Dbał/-a o prawidłowy obieg dokumentów
  • Koordynował/-a wewnętrzne projekty
  • Zapewniał/-a sprawną komunikację wewnętrzną