Numer referencyjny
110775/2021

Staż w dziale badań jakościowych

Oferta ważna do
2021-06-25
Wysokość wynagrodzenia
2800 na rękę
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Krzysztof Szpila
Adres e-mail
krzysztof.szpila@mindsandroses.com
Telefon
883107682

Nasza główna kompetencja to rozumienie ludzi. Tego, co ich motywuje do wyboru produktów i marek. Potrafimy połączyć wiele źródeł danych na temat konsumentów w spójny obraz. Większość naszych pracowników wywodzi się z firmy Kantar - światowego lidera branży badań marketingowych. Minds & Roses jest polskim biznesem. Anglojęzyczna nazwa naszej agencji to wyraz pragmatyzmu: robimy badania na rynkach całego świata, nasi Klienci to często zagraniczne firmy.

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość udziału w różnorodnych projektach od początku do końca (nie przekażemy Ci samych najnudniejszych obowiązków)
  • Opiekuna w dziale badawczym, który wprowadzi Cię w świat badań i będzie dla Ciebie dostępny w razie pytań/problemów
  • Możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów w branży
  • Wynagrodzenie na poziomie 2 800 pln "na rękę" (40h w tygodniu)
  • Tydzień płatnego urlopu podczas 3-miesięcznego stażu
  • Możliwość dalszej współpracy po okresie stażu
  • Pracę w modelu hybrydowym (biuro z ogrodem/online)
  • Inkluzywne środowisko pracy

    Ofertę stażu znajdziesz również na https://www.mindsandroses.com/stazjakosciowy

Wymagania

  • Musisz lubić rozmawiać z ludźmi - duża część pracy badacza jakościowego to właśnie rozmowa z ludźmi (o ich potrzebach, motywacjach itp.)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - super jakbyś został/a z nami po stażu na dłużej i moglibyśmy Cię włączyć w aktywny kontakt z klientami
  • Mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w badaniach - jeżeli jednak go nie masz to wszystkiego Cię nauczymy :)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dostępność przynajmniej 30 godzin w tygodniu w miesiącach lipiec-wrzesień

Zadania

  • Współpraca z badaczami przy przygotowywaniu ofert
  • Współpraca z badaczami przy tworzeniu scenariuszy wywiadów
  • Współpraca z badaczami przy planowaniu logistyki badania
  • Współpraca z badaczami przy moderowaniu wywiadów
  • Współpraca z badaczami przy wstępnej analizie wywiadów i przygotowaniu raportu
  • Współpraca z badaczami podczas kontaktu z klientem