Numer referencyjny
110768/2021

Recepcjonista / Recepcjonistka

Oferta ważna do
2021-07-10
Branża
Energetyka/Gazownictwo
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agnieszka Komala
Adres e-mail
agnieszka.komala@rpower.solar
Telefon
+48 572721740

Pracodawca

R.Power
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na europejskim rynku wielkoskalowej energetyki słonecznej. Budujemy czystą, lepszą przyszłość, bo wiemy, że energia odnawialna - w szczególności fotowoltaika - mają kluczowe znaczenie dla zdrowego postępu i poprawy sytuacji klimatycznej. Należymy do grona liderów tych zmian. Od momentu powstania w 2010 roku, cały czas dynamicznie rozszerzamy naszą działalność. Dziś jesteśmy obecni nie tylko w całej Polsce, ale też we Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Holandii i w Niemczech. We wszystkich tych krajach przyczyniamy się do promowania czystego środowiska i bezemisyjnego rozwoju, a nasze działania obejmują cały łańcuch wartości energii słonecznej: Rozwój projektów elektrowni fotowoltaicznych Budowę elektrowni fotowoltaicznych (EPC Engineering Procurement & Construction) Serwisowanie elektrowni (O&M Operations & Maintenance) Niezależną produkcję zielonej energii (IPP Independent Power Producer) Dowiedz się więcej: https://rpower.solar/

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz inne benefity
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia
  • Pracę w profesjonalnym, energicznym zespole

Aplikuj -> https://rpower.solar/oferta/recepcjonista-ka/

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność

Zadania

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa recepcji w j. angielskim
  • Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych w j. angielskim
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, w tym obsługą korespondencji wychodzącej i przychodzącej (kurierzy, poczta)
  • Obsługa sal konferencyjnych
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz spożywcze
  • Codzienna kontrola czystości biura
  • Codzienny kontakt z Pracownikami
  • Archiwizacja dokumentów firmowych