Numer referencyjny
110742/2021

Płatne praktyki w zespole Tax Technology (IT)

Oferta ważna do
2021-07-02
Branża
IT - administracja/bezpieczeństwo
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa

Pracodawca

PwC
W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie

Zespół Tax Technology (ITBC), liczący ponad 30 osób a zlokalizowany zarówno w Warszawie, jak i zdalnie w wielu miejscach kraju zajmuje szczególne miejsce w strukturach działu prawno-podatkowego PwC. Wykorzystując nowoczesne technologie rozwijane wewnętrznie i poza zespołem buduje aplikacje i wdraża aplikacje do automatyzacji pracy dla Klientów PwC, wewnętrznie dla PwC Polska i innych biur PwC za granicą.

Dlaczego warto?

  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,
  • zyskasz rozwój zawodowy w zakresie znajomości wdrażania, utrzymania i tworzenia od podstaw dużych systemów IT,
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości,
  • będziesz pracował w zróżnicowanym (różne role i profile) i dynamicznym otoczeniu,
  • zdobędziesz doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych rolach (osoby zaczynające od tej roli są obecnie programistami, analitykami czy konsultantami). ​

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
  • zdobycie doświadczenia i możliwość pracy z ekspertami w dziedzinie systemów IT i doradztwa,
  • po udanym stażu, rolę w zespole na stałe,
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,
  • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,
  • nowoczesny sprzęt do pracy.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Aplikuj: https://pwc.wd3.myworkdayjobs.com/Global_Campus_Careers/job/Warszawa/Patne-praktyki-w-zespole-Tax-Technology--IT-_219299WD?source=832942

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • co najmniej dobrą znajomość MS Office (bardzo dobrą można zyskać pracując u nas :),
  • mile widziana wiedza / zainteresowanie programowaniem / technologiami IT,
  • brak preferencji co do kierunku studiów, liczy się otwartość na nowe wyzwania,
  • preferowana dyspozycyjność 40h tygodniowo,
  • samodzielność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy, skrupulatność,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.