Numer referencyjny
5

Performance Media Manager

Oferta ważna do
2021-06-27
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Stańczak
Adres e-mail
m.stanczak@intredo.com
Telefon
535652259

Plik załącznika

Pracodawca

Raisead Holding
Raisead (www.raisead.com) to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. Jesteśmy świadomi, że droga do sukcesu nie jest łatwa i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie, jednak jesteśmy pewni, że dziś tworzymy przestrzeń, w której firmy mogą się rozwijać i rozkwitać. Stworzyliśmy wiele biznesów i planujemy założyć wiele kolejnych, bo lubimy obserwować jak powstają. Naszą misją jest budowanie wspaniałych organizacji przy wsparciu niezwykłych ludzi, w każdej chwili gotowych na nowe, większe wyzwania. #RaiseadTeam

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą klientom pełną obsługę kampanii.

Odpowiadamy za cały proces sprzedaży produktów, zaczynając od pomysłu, przez materiały reklamowe, na codziennej optymalizacji kończąc. Przygotowujemy strategię i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe.

Prowadzimy działania na kilkunastu rynkach nieustannie rozwijając zakres naszej działalności. Nie ma takiego celu, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Jesteśmy ambitni, jesteśmy nastawieni na wynik, jesteśmy skuteczni.

Dołącz do nas!

 Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rosnącej firmy Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty.
  • Szeroki zakres odpowiedzialności pozwalający na rozwój kompetencji managerskich
  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze performance marketingu i w prowadzeniu kampanii internetowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Wiedza z zakresu digital (native, display, mobile, push, email marketing, programmatic, PPC, SEO, SEM)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) i języka polskiego (min. C1)
  • Znajomość systemów monitorujących wyniki (Google Analytics)
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie oraz zorientowanie na cel
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w zakresie Marketing Automation – mile widziane

Zadania

  • Zarządzanie zespołem Media Plannerów/Buyerów (kampanie native, display, mobile, e-mail marketing, SEO, SEM)
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowych
  • Zarządzanie budżetem reklamowym
  • Koordynacja procesów związanych z zakupem mediów oraz optymalizacją prowadzonych kampanii (stały monitoring wyników)
  • Współpraca z analitykami i działem IT w zakresie tworzenia nowych rozwiązań/narzędzi
  • Wsparcie zespołu w negocjacjach, kontakt z partnerami kluczowymi