Numer referencyjny
4

Affiliate Specialist

Oferta ważna do
2021-06-27
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Raisead Holding
Raisead (www.raisead.com) to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. Jesteśmy świadomi, że droga do sukcesu nie jest łatwa i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie, jednak jesteśmy pewni, że dziś tworzymy przestrzeń, w której firmy mogą się rozwijać i rozkwitać. Stworzyliśmy wiele biznesów i planujemy założyć wiele kolejnych, bo lubimy obserwować jak powstają. Naszą misją jest budowanie wspaniałych organizacji przy wsparciu niezwykłych ludzi, w każdej chwili gotowych na nowe, większe wyzwania. #RaiseadTeam

Do zespołu reklamy online

szukamy obecnie osoby na stanowisko Affiliate Specialist.

Cenimy doświadczenie w branży performance marketingu, a konkretnie w kampaniach afiliacyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy samodzielności, kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania i projekty.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Po okresie próbnym- kartę multisport, opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Pracę w pięknym, dobrze skomunikowanym biurze przy Bulwarach Wiślanych (Wioślarska 8) Nieformalną atmosferę pracy i wszelkie okazji do integracji

Wymagania

  • Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii afiliacyjnych- min. 1-1,5 roku
  • Znasz komercyjne lub in-house’owe narzędzia do śledzenia wyników kampanii reklamowych
  • Analiza dużych zbiorów danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej dobrym (B2) oraz język polski (również B2)
  • Bardzo dobrze posługujesz się Excelem
  • Potrafisz świetnie zorganizować sobie czas pracy i nie boisz się odpowiedzialności za własne decyzje
  • Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju nowego kanału reklamowego i mieć wpływ na jego kształt
  • Chcesz pracować w zespole pasjonatów Internetu i reklamy internetowej

Zadania

  • Techniczne przygotowanie kampanii afiliacyjnych do startu, a następnie prowadzenie ich i optymalizacja
  • Raportowanie wyników kampanii
  • Proponowanie oraz wdrażanie działań maksymalizujących wynik reklamowy
  • Tworzenie media planów, odpowiedzialność za ich realizację
  • Kontakt z przedstawicielami partnerów biznesowych i utrzymywanie dobrych relacji
  • Research rynków pod kątem nowych możliwości
  • Negocjacje warunków współpracy z partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów w reklamie online
  • Współpraca z innymi działami, m.in. z działem kreacji, analiz, IT